PZL Tworzywa Mielec producent laminatów, kompozytów i wyrobów specjalnych

Pozycja
w rankingu:
14
PZL Tworzywa Mielec producent laminatów, kompozytów i wyrobów specjalnych
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
tel: 177884129 https://www.tworzywamielec.pl/
Średnia ocena firmy
5/5
Wszystkie oceny: 1

Szczegółowy opis firmy

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest znanym i cenionym producentem części oraz zespołów kompozytowych dla Lotnictwa, Kolejnictwa i Wyrobów Specjalnych. Misją firmy jest ugruntowanie wizerunku uznanego dostawcy wyrobów kompozytowych dla przemysłu lotniczego i kolejowego oraz dbałość o zadowolenie klienta. Siedziba PZL Tworzywa Mielec mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro - Park Mielec”. Marka ta może poszczycić się przynależnością do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej" oraz stowarzyszenia "Dolina Lotnicza".

Największymi atutami producenta laminatów są: ogromne doświadczenie w produkcji części kompozytowych i tworzywowych w procesach technologicznych stosowanych przy produkcji lotniczej i wyrobów specjalnych, a także wykwalifikowana kadra oraz niskie koszty pracy i produkcji. W zakresie lotnictwa Tworzywa Mielec specjalizuje się w produkcji lotniczych zespołów kompozytowych i klejonych oraz części tworzywowych, gumowych i tapicerskich takich jak: gondole i owiewki silnikowe, kanały i wloty powietrza, końcówki skrzydeł, usterzenia pionowego i poziomego, oraz noski i końcówki kadłuba.

O najwyższej jakości oferowanych produktów świadczą liczne certyfikaty oraz koncesje. Ważnym aspektem działalności PZL Mielec są także kompozytowe podzespoły oraz tworzywowe części dla transportu publicznego. Wśród nich elementy zewnętrzne i wewnętrzne pociągów, tramwajów, ciężarówek, autobusów i pojazdów użytkowych, wyłożenia modułowej zabudowy wnętrz i poszycia (panele ścienne, okienne, podłogowe, sufitowe), osłony zewnętrzne, nadkola, klapy bagażnika. Do produkcji kompozytów firma wykorzystuje najnowsze technologie. Tworzywa Mielec to także wyroby specjalne o wysokim stopniu skomplikowania spełniające rygorystyczne wymagania techniczne takie jak: hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych i pokładowych oraz kolumny kompozytowe o konstrukcji przekładkowej.

Oceny za:
Szybkość realizacji
Jakość usług lub produktów
Cena
Ostatnie komentarze w rankingu: (1)
Patryk
Polecam elementy kompozytowe firmy PZL Mielec.
Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Inne powiązane firmy

Kędzierskiego 4
26-600
tel: 3654991
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Starzyńskiego 22/11
35-508
tel: 668152910
Bądź pierwszy
w ocenie
Pstrągowa
38-121
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Matejki 12
35-105
tel: 503148064
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Króla Stanisława Augusta 26
tel: 178522552
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Żółkiewskiego 7b
35-203
tel: 178612418
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Legrand to marka, która funkcjonuje w bran...
Urządzając dom, zwykle decydujemy się na wysoki...
Coraz częściej w  firmach, przedsiębiorstw...
Kupując gniazda elektryczne zwracamy uwagę na wi...
Istnieją różne rodzaje schodów wew...
Konkurencja w branży piekarniczej i cukierniczej ...