Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Pozycja
w rankingu:
1
Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Ostatnie komentarze w rankingu:

Firma OSCAR-dekoracje to firma godna polecenia. Fachowo zaprojektowała wnętrza mojej firmy, Praca w takim otoczeniu sprawia przyjemność. Skorz...
Jcek
jest OK
~dobra drukarnia w Rzeszowie
Usługa została wykonana na czas, we wcześniej ustalonym terminie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy Richd-Anders.
Michał
Dzięki producentowi Richd. Anders Polska, nasz projekt zyskał niezawodną bazę z ich doskonałego drewna.
Marta Awzan
Niedawno kupiłem kilka paneli i jestem usatysfakcjonowany.
~Ireneusz
Klima-Expert Sp. z o.o. zaoferowała mi bardzo profesjonalną usługę. Do swojej firmy potrzebowałam jak najszybciej zamontować klimatyzacje, pon...
Artur
Jako klient, otrzymałem indywidualne podejście i kompleksową obsługę w zakresie kwestii podatkowych. Dzięki nim prowadzenie mojej firmy stało ...
Konrad
Bardzo rzetelna i solidna firma. Jestem zadowolony z tego, że postanowiłem im zaufać, mam świetną pracę i bardzo dużo możliwości. Pracodawca m...
Juliusz
Polecam firmę, usługi na wysokim poziomie.
Karol
dziekuje z ainformacje
Klient
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: +48668118101
Średnia ocena firmy
5/5
Wszystkie oceny: 23
https://www.richd-anders.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
6.00 : 16.00 6.00 : 16.00 6.00 : 16.00 6.00 : 16.00 6.00 : 16.00 Zamknięte Zamknięte

Szczegółowy opis firmy

Richd. Anders to producent drewna klejonego, który na rynku utrzymuje się od wielu lat - w swoich działaniach firma sięga do 135-letniego doświadczenia biznesowego rodziny Anders, a także specjalistycznej wiedzy o drewnie oraz jego profesjonalnej obróbce, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka Richd. Anders nie tylko oferuje własne towary, ale również elementy, które zostały zamówieniowe wcześniej przez klienta.

Firma do procesów produkcji wykorzystuje wyłącznie surowce, które są pozyskiwane z certyfikowanych lasów, a także odpowiedzialnych źródeł. Firma posiada certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Wieloletnie doświadczenie firmy oraz niezwykle profesjonalne podejście do tematu obróbki drewna gwarantuje obsługę klientów na możliwie najwyższym poziomie. Firma oferuje wysoką jakość kompleksowych usług, a także ich ponadprzeciętną estetykę, która związana jest z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W ofercie Richd. Anders znajduje się tworzenie kantówki w kształcie litery L i T, płyt klejonych, kantówki okiennej i drzwiowej, listwy oraz różnorodnych elementów klejonych na indywidualne zlecenia klientów. 

Firma Richd. Anders w Kańczudze zlokalizowała swój innowacyjny zakład produkcyjny, gdzie produkowane są wspomniane wcześniej produkty, a więc półfabrykaty z wykorzystaniem drewna klejonego warstwowo. Półfabrykaty od Richd. Anders, wykorzystywane są przede wszystkim w ramach przemysłu stolarki otworowej, a także przemysłu meblarskiego. Producent kantówki Richd. Anders oprócz półfabrykatów świadczy również usługi związane z mechaniczną obróbką drewna, a także w zakresie jego parzenia i suszenia. W zakładzie produkcyjnym w Kańczudze stosowana jest przede wszystkim nowoczesna, wręcz innowacyjna technologia, która oparta jest na dobrej jakości obrabiarkach przeznaczonych do profesjonalnej obróbki drewna. Dostępne są tutaj również inne narzędzia i urządzenia, które pomogą spełnić nawet najwyższe wymagania związane z tworzeniem półfabrykatów. Procesem obróbki drewna oraz jego wycinaniem zajmują się pracownicy o wieloletnim doświadczeniu, którzy posiadają ogromną wiedzę z zakresu branży związanej z obróbką drewna.

Richd. ANDERS Polska powstała w 1994 roku i stanowi kontynuację tradycji drzewiarskiej przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Na potrzeby produkcji oraz oferowanych usług dysponują niezbędną infrastrukturą zakładu - są to przede wszystkim odpowiednie hale produkcyjne oraz magazynowe. Dodatkowo, technologia produkcji została oparta o najnowszej generacji obrabiarki do obróbki drewna, jak i inne urządzenia pozwalające uzyskać produkty spełniające najwyższe wymagania.
 

Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo z branży przemysłu drzewnego, które na rynku istnieje od ponad 130 lat. Powstała w 1994 r. firma opiera się na dokonaniach i wiedzy Richarda Andersa, który w 1882 roku otworzył pierwszy tartak na pojezierzu Mazurskim Przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja zachowała się do teraz, ale w unowocześnionej strukturze. W związku z czym funkcjonujące aktualnie przedsiębiorstwo stanowi jednego z liderów firm w branży drzewiarskiej.

Sprawdź dalsze publikacje powiązane z  Producent kantówki okiennej Richd. Anders:

 

Producent kantówki okiennej Richd. Anders to przedsiębiorstwo, której działalnością jest wytwórstwo wysokiej jakości kantówek, listew i paneli klejonych. Dodatkowo, przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą elementów klejonych o różnej budowie wykonywanych typowo na zamówienie, a także dostarcza surowce potrzebne do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, firma unowocześniła i zautomatyzowała zakład produkcji. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji całkowicie zagospodarowane magazyny oraz hale produkcyjne o łącznej powierzchni   ponad 4,5 tysiąca m2. Zaplecze technologiczne tworzą również bezobsługowe kotły grzewcze, parzelnia drewna i komory suszalnicze.

Proces produkcji opiera się o maszyny i urządzenia najwyższej klasy. Dzięki temu osiągalne jest wytwarzanie materiałów wg. norm europejskich.   Richd. Anders   dysponuje certyfikaty, które potwierdzają jakość wytwarzanych wyrobów, takie jak FSC® (Forest Stewardship Council®) - gwarantujące, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową oraz stosuje się do przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Strony WWW dla  Producent drewna klejonego Richd. Anders:


Firma Richd. Anders Polska mieszcząca się w Kańczudze na terenie woj. Podkaprackiego to nowoczesny zakład, które wybija się nad konkurencją dzięki pasji do obróbki drewna i wieloletnim tradycjom.   Firma Richd. Anders   produkuje wysokiej jakości kantówkę okienną i drzwiową, klejonkę sosnową, płyty klejone oraz listwy, a także oferuje usługi z zakresu szuszenia, obróbki i palenia drewna.

 
Oceny za:
Szybkość realizacji
Jakość usług lub produktów
Cena
Ostatnie komentarze w rankingu: (23)
Zadowolony klient

30.08.2023

Terminowa dostawa i solidne drewno klejone.

Adres IP: **.***.**.449

Marta Awzan

12.07.2023

Dzięki producentowi Richd. Anders Polska, nasz projekt zyskał niezawodną bazę z ich doskonałego drewna.

Adres IP: **.***.**.143

K. Hockuba

13.06.2023

Drewno klejone od nich jest naprawdę trwałe. Długo szukałem takiej jakości.

Adres IP: **.***.**.956

Rafał

29.04.2021

Dobra jakość w niskiej cenie, polecam listwy i kantówki zamówione w Richd-Anders.

Adres IP: ***.***.**.36

Bartosz

29.04.2021

Polecam współpracę z firmą Richd-Anders. Świetna jakość materiałów.

Adres IP: ***.***.**.36

Kamil

29.04.2021

Listwy i kantówki bardzo dobrej jakości. Polecam tą firmę!

Adres IP: ***.***.**.36

Dariusz

29.04.2021

Profesjonalna firma, wykonanie zamówienia bardzo dobre.

Adres IP: ***.***.**.36

Marek

29.04.2021

Bardzo dobra jakość kantówki okiennej i drzwiowej.

Adres IP: ***.***.**.36

Michał

29.04.2021

Usługa została wykonana na czas, we wcześniej ustalonym terminie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy Richd-Anders.

Adres IP: ***.***.**.36

Irek25

29.04.2021

Fachowe podejście do klienta, wysoka jakość materiałów.

Adres IP: ***.***.**.36

Tomek K.

29.04.2021

Firma godna polecenia.

Adres IP: ***.***.**.36

Patryk

10.12.2020

Ta firma jest bardzo dobrym producentem. Od lat tutaj kupuję i zawsze polecam.

Adres IP: ***.***.***.214

Sławek

10.12.2020

Polecam. Firma wytwarza bardzo jakościowe produkty, które są rzetelnie wykonane. Nic się z nimi nie dzieje po latach.

Adres IP: ***.***.***.214

Piotrek

10.12.2020

Świetna, niespotykana jak dotąd przeze mnie jakość. Produkty są bardzo solidnie i dobrze wykonane.

Adres IP: ***.***.***.214

Maciej

10.12.2020

Bardzo szybka realizacja indywidualnego zamówienia.

Adres IP: ***.***.***.214

Marcin

10.12.2020

Specjalista w swojej branży. Zawsze odbieram swoje zamówienie i jestem zadowolony. Polecam!!!

Adres IP: ***.***.***.214

Daniel

10.12.2020

Bardzo dobra i precyzyjna obróbka drewna. Polecam Richd Anders.

Adres IP: ***.***.***.214

Jacek

24.08.2020

Miałem okazje być osobiście w firmie i wszystko się zgadza, sprzęt profesjonalny, pracownicy z doświadczeniem. Polecam zamawiać tylko tam, to sprawdzone miejsce.

Adres IP: **.**.**.42

Józef

24.08.2020

Super cena. Jakość jest również bardzo dobra, wszystko wycięte co do milimetra.

Adres IP: **.**.**.42

Anna

24.08.2020

Wszystko tak jak trzeba, polecam.

Adres IP: **.**.**.42

Andrzej D.

24.08.2020

Nie wiedziałem, że ta firma ma aż tak długą historie. Zamówiłem tam kilka elementów, gdyż była w okolicy. Są solidne i profesjonalnie wykonane. Na pewno nie raz złożę tam jeszcze zamówienie.

Adres IP: **.**.**.42

Jago

05.05.2020

Firma rodziny Anders posiada 135-letnie doświadczenie biznesowe, jak również specjalistyczną wiedzę o drewnie i sposobach jego obróbki. Zakład produkcyjny Richd. ANDERS dysponuje niezbędną infrastrukturą, która zawiera najnowszej generacji obrabiarki do drewna oraz inne urządzenia, które pozwalają sprostać najwyższym wymagania klientów.

Adres IP: **.***.**.111

~Klaudia

10.10.2018

zamówiłam tam kredens-zostal wykonany szybko, solidnie oraz tak jak sobie go wymarzylam!

Adres IP: **.***.**.111

Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Inne powiązane firmy

Osb.pl - Płyty OSB
Langiewicza, 35-021
5/5 (1 opinia)
Akcesoria.meble.pl - system podnośników Aventos
Langiewicza 33, 35-021 Rzeszów
5/5 (5 opinii)
Płyta-meblowa.pl
Langiewicza 33, 35-021
5/5 (1 opinia)
Tunele foliowe LEMAR
Al. Gen. L.Okulickiego 16, 35-206 Rzeszów
5/5 (1 opinia)
T.C.S. ELEKTRONIK
Żółkiewskiego 7b, 35-203
5/5 (1 opinia)
Drzwi Hensfort
Nestora 1, 37-700
Bądź pierwszy
w ocenie
Whiteberg Prawo Podatkowe Rzeszów
Rejtana 20A, 35-310 Rzeszów
5/5 (1 opinia)
Maszyny do ciasta francuskiego Hasborg
Rakszawa 508, 37-111 Rakszawa
5/5 (1 opinia)
SEOnetium pozycjonowanie Rzeszów
Goździkowa 14A, 35-604 Rze Rzeszów
Bądź pierwszy
w ocenie
Meble włoskie Warszawa - Italmeble
Malborska 41, 03-286 Warszawa
Bądź pierwszy
w ocenie

Artykuły

Włoskie meble w erze mediów społecznościowych
Włoskie meble są znane na całym świecie ze swo...
Nowoczesny hoker do kuchni
Hoker występuje również pod nazwą stołka baro...
Krzesła z podłokietnikami czy bez podłokietników, które są lepsze?
Krzesło z podłokietnikami, chociaż wydaje się ...
Schody drewniane jako element zdobniczy
Schody drewniane są nie tylko nieodłączną czę...
Transformatory
Transformator określić można jako pewnego rodza...