Pracownia aranżacji wnętrz Jakub Sawicki

Pozycja
w rankingu:
-
Pracownia aranżacji wnętrz Jakub Sawicki
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910

Szczegółowy opis firmy

Szukasz nowoczesnej pracowni aranżacji wnętrz w Rzeszowie? Chcesz dokonać metamorfozy swojego biura? Jeśli tak - powinieneś zapoznać się z ofertą usług Jakuba Sawickiego. Architekt prowadzi pracownię, w której tworzone są nowoczesne i funkcjonalne plany aranżacji każdego typu wnętrz. Jakub Sawicki projektuje zarówno wystrój pomieszczeń domowych, jak i użytkowych czy biurowych.

Dzięki szerokiej wiedzy technicznej oraz zmysłowi estetycznemu, z projektów twórcy powstają wnętrza komfortowe i piękne jednocześnie.
Jeśli chcesz skorzystać z pomocy specjalisty, zgłoś się do pracowni. Pierwsze spotkanie ma na celu przedstawienie twojego pomysłu i określenie oczekiwań. Wtedy też dojdzie do pomiaru pomieszczenia i omówione zostaną wszystkie podstawowe kwestie dotyczące kolorystyki oraz elementów wyposażenia.
Kolejny etap współpracy to przedstawienie inwestorowi dwóch wersji projektów koncepcyjnych. W nich zawarte jest dokładne rozmieszczenie sprzętów elektronicznych i mebli, opis kolorystyki czy układ sufitów i ścian. W kolejnym kroku współpracy klient otrzymuje dwie realistyczne wizualizacje, które przedstawiają finalne efekty aranżacji wnętrza.
Po wykonaniu projektu do rąk inwestora trafia dokumentacja zawierająca wszystkie informacje dotyczące kolorystyki, zastosowanych materiałów i surowców, a także komplet rysunków technicznych. Na każdym etapie pracy Jakub Sawicki oferuje usługi konsultacyjne oraz pełen nadzór nad wykonaniem projektu autorskiego.
Projekty Jakuba Sawickiego to odzwierciedlenie estetyki, komfortu i funkcjonalności. Projektant nie boi się wyzwań i każde ze zleceń traktuje całkowicie indywidualnie. Skupia się na tym, by stworzyć wnętrze zgodne z oczekiwaniami inwestora, oraz które będzie wygodnym w użytkowaniu miejscem dla każdego.

Oceny za:
Szybkość realizacji
Jakość usług lub produktów
Cena
Ostatnie komentarze w rankingu: (0)
Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Inne powiązane firmy

Bądź pierwszy
w ocenie
Warszawska 71
35-230
tel: 178611137
Bądź pierwszy
w ocenie
Warszawska 139
35-205
tel: 178631039
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Załęska 82
35-322
tel: 178528492
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Matejki 12
35-105
tel: 503148064
Ocena: 5/5 (7 opinii)

Zastosowanie odzieży roboczej oraz akcesori&oacut...
Kupując gniazda elektryczne zwracamy uwagę na wi...
Transformator określić można jako pewnego rodza...
Z prądem elektrycznym nie ma żartów. Wie ...
Powierzenie wykonania instalacji elektrycznej spec...
Gniazdo w dziedzinie elektroniki określić można...