Akcesoria.meble.pl - system podnośników Aventos

Pozycja
w rankingu:
4
Akcesoria.meble.pl - system podnośników Aventos
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: +48 17 283 81 06 https://akcesoria.meble.pl/
Średnia ocena firmy
5/5
Wszystkie oceny: 5

Szczegółowy opis firmy

Akcesoria.meble.pl to sklep internetowy prowadzony przez firmę Meble.pl. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie, jednak posiada ona również oddziały w Krakowie, Kielcach, Biłgoraju oraz Ostrowcu Świętokrzyskim. W sklepie online sprzedaje akcesoria do mebli takie jak uchwyty, szuflady, prowadnice, wyposażenie do garderoby, pomoce montażowe, płyty, fronty i obrzeża, a także oświetlenie i materiały dekoracyjne, nogi i nóżki, elementy konstrukcyjne, elementy szuflad oraz wyposażenie szafek kuchennych.

Szeroki wybór oferowanych produktów pozwala na zakup wielu elementów do budowy i naprawy mebli lub ich wyposażenia w dodatkowe elementy. Warto zwrócić uwagę na system podnośników Aventos od firmy BLUM. Nadaję on niesłychaną lekkość ruchu podczas otwierania szafki oraz swobodę dostępu gdyż podczas pracy w kuchni może pozostać cały czas otwarta. W połączeniu z technologią SERVO-DRIVE lub TIP-ON zyskujemy komfortowe otwieranie mebli bez konieczności montażu uchwytów. Całość asortymentu dostępna w atrakcyjnych cenach, hurtowych i detalicznych bez ograniczeń co do zamawianych ilości.

Zachęcamy również zaglądnąć do działu promocje oraz wyprzedaże, ostatnie sztuki można zakupić tu w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępne produkty pochodzą od najlepszych marek, które gwarantują ich solidne wykonanie, jak i odpowiednie wykończenie. Akcesoria.meble.pl to sklep, który oferuje dostawę za pośrednictwem kuriera lub własnego transportu przy dużych zamówieniach. Zamówiony towar można też odebrać osobiście w oddziałach firmy Meble.pl, z oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy zajmujące się produkcją mebli.

Oceny za:
Szybkość realizacji
Jakość usług lub produktów
Cena
Ostatnie komentarze w rankingu: (5)
Rafi
Dobra jakość za rozsądną cenę. Wysyłka bardzo szybka, a to się ceni.
Piter
bardzo bogaty asortyment, wszystko co potrzebna znalazłem w jednym miejscu i w rozsądnej cenie.
Jacek
Mega szybka wysyłka, polecam.
Kasia342
Dla tych mniej obeznanych w temacie bardzo przydaje się obsługa telefoniczna, sprawnie i rzeczowo odpowiadają na pytania.
Feret
Kompletna oferta akcesoriów do mebli, zdecydowana większość dostępna od ręki co ułatwia zakupy no i najważniejsze dla mnie to szybkość realizacji zamówienia jaką oferuje sklep. Polecam.
Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Inne powiązane firmy

Kolejowa 13
37-220
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (20 opinii)
Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206
tel: 178630451
Bądź pierwszy
w ocenie
Langiewicza
35-021
tel: 178516666
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Langiewicza 33
35-021
tel: 172838106
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
w ocenie

To właśnie dach jest kluczowym elementem podczas...
Transformator określić można jako pewnego rodza...
Okna dachowe http://www.wasiak.net/oferta/okna-dac...
Żarówki mogą różnic się między sobą wielom...
Klejonki to jedne z najczęściej stosowanych mate...
Kantówka okienna oraz drzwiowa produkowana ...