Nowoczesny hoker do kuchni

Nowoczesny hoker do kuchni

Hoker występuje również pod nazwą stołka barowego oraz podwyższanego krzesła. Hoker cieszy się ogromną popularnością w domowych wnętrzach, ponieważ jest to mebel dostępny w różnorodnych dekorach — każdy może znaleźć model odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom.

Hokery na samym początku kojarzone były tylko i wyłącznie z przestrzeniami restauracji, barów oraz pubów, jednak ze względu na oferowaną praktyczność oraz niebanalny wygląd zostały przeniesione również do innych wnętrz. Na rynku meblowym hokery dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kształtach — zazwyczaj wykonane są z tworzyw sztucznych, drewna lub metalu, dostępne są również wersje tapicerowane wysokogatunkowymi tkaninami jak np. naturalne skóry obiciowe 

Jak wybrać dobry hoker?
Wybierając hoker do przestrzeni kuchni, warto dopasować go do wysokości blatu roboczego lub wyspy kuchennej. Idealnym rozwiązaniem będzie hoker tapicerowany z oparciem, na którym będzie można się wygodnie rozłożyć — nawet wielogodzinne siedzenie nie będzie związane z odczuwaniem dyskomfortu. Na rynku dostępne są hokery o kubełkowym kształcie, który gwarantują maksymalną wygodę siedzenia. Każdy hoker powinien być wyposażony w miejsce na trzymanie nóg.

Na co trzeba jeszcze zwrócić uwagę podczas wybierania hokera?
Wybierając hokery należy zastanowić się nad pożądaną wysokością siedziska a wysokością blatu, do którego hoker ma sięgać. Standardowa odległość pomiędzy blatem a hokerem wynosi do 20 do 30 cm. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem są hokery z regulacją wysokości siedziska, które każdy użytkownik może dostosować do indywidualnych preferencji. Oczywiście nie można zapomnieć o dopasowaniu designu hokera do tworzonej aranżacji — w przestrzeniach industrialnych idealnie sprawdzą się hokery stworzone z malowanej stali i tworzywa sztucznego. Co do kolorystyki hokerów wybór jest na tyle zróżnicowany, że można wybierać spośród uniwersalnych barw, jak i odcieni wyrazistych. Warto wybrać stołek, który w procesie produkcji został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, które pozwolą użytkownikowi na wieloletnie korzystanie z mebla.

Ostatnie komentarze w rankingu: (0)
Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Inne powiązane firmy

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
w ocenie

Różnicówka określana bywa zamienni...
Klejonki to jedne z najczęściej stosowanych mate...
Współczesny świat korzysta z elektryczno...
Krzesło z podłokietnikami, chociaż wydaje się ...
Konkurencja w branży piekarniczej i cukierniczej ...
Elektrośmieci (ZSEE) to zużyty sprzęt elektrycz...