Innowacyjne drzwi tarasowe

Innowacyjne drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe Evo92 zostały stworzone na potrzeby nowoczesnej aranżacji. Dzięki nim możliwa jest realizacja nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów budynków. W tym systemie uszczelki do okien opierają się na specjalnej przyldze, co wpływa na wyjątkową szczelność drzwi PCV. Ich masywna konstrukcja została zamaskowana dzięki profilom o ostrych lub zaokrąglonych kształtach. Drzwi balkonowe Evo92 wyróżnia także doskonała termika i trwałość całego systemu. Z każdym rokiem użytkowania przynoszą one oczekiwane oszczędności w zakresie ogrzewania wnętrza. To doskonałe drzwi balkonowe do domów pasywnych, które zdecydowanie wyróżniają się pośród innych podobnych modeli dostępnych na rynku.

Długi opis

Drzwi balkonowe przesuwne Evo 92 powstały na bazie solidnych systemów Salamander. Są one wyjątkowo funkcjonalne oraz wytrzymałe, przez co sprawdzają się w domach energooszczędnych i pasywnych. W opisywanym systemie zastosowano szcześciokomorową ramę o głębokości zabudowy 92 mm, dzięki której posiada on odpowiednią izolację termiczną i doskonałą efektywność energetyczną. Drzwi PCV Evo 92 ograniczają wydatki ponoszone za ogrzewanie, tym samym redukując emisję dwutlenku węgla do środowiska. To nowoczesna kolekcja produktów spełniających surowe normy energetyczne i pozwalających zatroszczyć się o czyste środowisko.

Evo 92 to funkcjonalny system drzwi, który chroni również wnętrze przed deszczem, hałasem oraz włamaniem. Umożliwiają to zastosowane w nim trzy uszczelki oraz niska głębokość zabudowy. Trzecia uszczelka oporowa pozwala na stworzenie tzw.: suchej komory okuciowej. Drzwi z PCV można łatwo utrzymać w czystości, ponieważ zostały wykonane ze specjalnej mieszanki tworzywowej o gładkiej i błyszczącej konstrukcji. Rama i skrzydło Evo 92 tworzą system wysokości złożenia o wymiarze 118 cm, który doskonałe nadaje się do tworzenia dużych przeszkleń, wyjątkowo modnych i chętnie stosowanych w budownictwie.

W standardowej wersji drzwi zewnętrzne Evo 92 posiadają płaskie skrzydła klasyczne, które spełniają wymogi współczesnego budownictwa. Oprócz tego są one wykonywane w wersji Salamander Round o zaokrąglonych kształtach. Dzięki temu nawet systemy składające się z kilku skrzydeł posiadają subtelny design i wydają się stosunkowo lekkie. Bez względu na wybrany wariant drzwi tarasowych, ich parametry nie ulegają zmianie, system pozostaje energooszczędny, ekologiczny i antywłamaniowy.

Ostatnie komentarze w rankingu: (0)
Opisz swoją opinię w komentarzu
Ocena końcowa:

Gniazdo w dziedzinie elektroniki określić można...
Różnicówka określana bywa zamienni...
Przekazywanie informacji z zakresu bezpieczeństwa...
Krzesło z podłokietnikami, chociaż wydaje się ...
Podstawą przy uprawianiu jakiekolwiek sportu jest...
Okna dachowe http://www.wasiak.net/oferta/okna-dac...